Wkrótce otwarcie Galerii Jastrzębie!

Od dłuższego czasu trwa już budowa Galerii Jastrzębie i wygląda na to, że żadne problemy nie staną już na drodze do otwarcia obiektu. Centrum handlowe zlokalizowane jest przy ulicach Warszawskiej i Piłsudskiego, a więc w strategicznej części miasta. Można już ocenić estetyczną część inwestycji i w przeciwieństwie do wielu tego rodzaju projektów, stoi ona na przyzwoitym poziomie. Nowoczesny i stonowany styl nie robią negatywnego wrażenia a fontanna i skwer zachęcają do spędzania czasu w okolicy.

Właścicielem Galerii Jastrzębie jest Polimeni, firma odpowiedzialna za wiele podobnych obiektów w kraju. Deweloper już w miesiąc przed otwarciem Galerii zdołał zapewnić sobie 85% wynajętej powierzchni. Dodatkowo wszystko idzie zgodnie z planem a nawet sami mieszkańcy są zadowoleni z realizacji projektu, co w podobnych przedsięwzięciach jest rzadkością.

Wiadomo już, że w Galerii Jastrzębie znajdą się takie sklepy jak Esotiq, delikatesy Delima i Reserved. Przedstawiciele firmy Polimeni podkreślają jednak, że ideą stojącą za obiektem jest stworzenie swoistego miejsca spotkań, w którym mieszkańcy chętnie będą spędzać wolny czas. Czy tak się stanie, przekonamy się już niebawem!